Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkíteni elég csak 1x, vagy...

Szőkíteni elég csak 1x, vagy minden festés előtt elvégzendő?

Figyelt kérdés

A hajam végét, kb. 10-15 cm-t szeretném extrém szìnűre befestetni. Olvastam, hogy extrém színt csak szinezővel lehet elérni, tartós festékkel nem, és festés előtt mindenképpen szőkíteni kell. (Persze tévedhetek, ezt nem tapasztalatból írom, csak olvastam)


Ha kopik majd a szinező, akkor festések előtt újra és újra szőkíteni kell majd a hajam? Ill. azt szeretném még kérdezni, hogy kb. mennyi ideig tart egy szinező? Köszönöm előre is a válaszaitokat!



2017. máj. 28. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Elég egyszer szőkítened a hajad.


Az, hogy mennyi ideig tart, elvileg a dobozon van, gyakorlatilag meg hajtól függ.

(Nekem most kékre volt színezve a szőkített hajam, tegnap befestettem szőkére, és csak halványította a kéket.)

2017. máj. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell újra leszőkíteni. Pár hétig kitarthat egy színező de ez attól is függ milyen gyakran mosol hajat, klóros vízbe mennyit mész stb.
2017. máj. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Ment a zöld. :)
2017. jún. 22. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!