Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy pattanas meg visszahuzodha...

Egy pattanas meg visszahuzodhat paradicsom segitsegevel?

Figyelt kérdés
Egy pattanas fog rajtam kijonni,vagyis erzem,hogy faj es ha ma rateszek paradicsomot reggelig,akkor visszahuzodhat vagy mindenkepp ki fog jonni?Bocsanat,de nem vagyok biztos benne.

2017. máj. 30. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, a paradicsom hatásos, de ne várj csodát! Van akinek jobban hat, van akinek kevésbé. Ha időben ráteszed valószínűleg visszahúzodik és vsak pici dudor marad. Bár, lehet kicsit elkéstem a válasszal xd
2017. jún. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod,semmi baj,igazabol mar 3napja faj,de se nyoma,nem piros,es nem tudom pattanas e ,vagy az lesz e?Lehet,hogy nem is az?Ha hozzaerek faj,dudor van ott.
2017. jún. 1. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!