Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért ilyen furcsa és taszító...

Miért ilyen furcsa és taszító a férfi trend ma?

Figyelt kérdés

Pelenkás gatya, sportcipő, borotválkozatlan, igénytelen borostás arc, meg seprű fej. Szerencsére ez már megy ki a divatból, de hogy jött be ekkora igénytelenség?

Így néz ki egy normális férfi:

[link]

Ez MINDENKINEK bejön, amelyik csajnak nem, az önképzavaros, vagy irigy, hogy a pasi jobban néz ki, mint ő, amelyik nőnek bejön, annak nincs baja saját magával, és valószínű kapcsolatban is normális lesz. Férfitársaim, törjünk pálcát a nők felett, és neveljük meg őket. Ahogy régen is volt, és ahogy kéne lennie. Miért hagyták a férfiak, hogy gyurmaként formálja őket a gyengébbik nem? Hol van az öntartás?


2017. máj. 31. 10:14
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

1. Ez sosem volt férfi divat. A haj még talán, de a komplett felszerelést én még csak kamaszon láttam.


2. Amit linkeltél, az egy borzalom. Legalább annyira, mint amit előtte leírtál. Bár szerintem ettől előbb kapnék szemrákot, mint a pelenkás gatyától.

2017. máj. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Amit linkeltem, az az elegáns ápolt férfi. Ezen nem lehet vitatkozni. Jó alak, igényes megborotválkozott arc, semmi nagyképűség. Hát amit először írtam, én azt láttam mindenkin nemrég.
2017. máj. 31. 10:22
 3/27 A kérdező kommentje:
De talán egy még jobb megfogalmazás a normális férfi külsőre: [link]
2017. máj. 31. 10:23
 4/27 anonim ***** válasza:
Igen, fejre rendben, de ahogy fel vannak öltöztetve az első képen. Minden ruhadarab, minden kiegészítő, egyszerűen hányingerkeltő volt. A szó legszorosabb értelmében. Kicsit visszatetsző, miután a leírásodat azzal kezdted, hogy pelenkás gatya és sportcipő, vagyis az öltözködésre tetted a hangsúlyt.
2017. máj. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Alain Delon ***** válasza:
Amiket belinkeltél, arra meg én férfiként azt mondom, hogy kicsit b_zis. Bár semmi bajom a homikkal, de ezt váltják ki belőlem a képeid. Én biztos nem csinálnám magam sosem ilyenre. Fúj!
2017. máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Pedig Alain Delon pont szinte ugyan ez volt..:)
2017. máj. 31. 11:06
 7/27 anonim ***** válasza:
2017. máj. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Alain Delon ***** válasza:
Alain Delon meg ezek? Na jó, üljél meg!
2017. máj. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Delon:

[link]

2017. máj. 31. 14:04
 10/27 anonim ***** válasza:
A 7. hozzászólásban szintén Delon szőrös képpel. Delon jóképű, bármit csinál magával.
2017. máj. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!