Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az egyik rokonom csaj létére...

Az egyik rokonom csaj létére férfi parfümöt fúj magára (pacco rabanne one million) azt mondja ettől gerjednek rá a férfiak. Ez igaz lehet? Nem furcsa, vagy gáz, hogy férfi parfümmel fújkálja magát? Ti kipróbálnátok?

Figyelt kérdés

2014. okt. 16. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
A parfümök ugyanabbol keszulnek csak mas címkét ragasztottak rá.
2014. okt. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem a rohadórépa "illat" akkor miért ne?
2014. okt. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is férfi parfümöm van, és nők-férfiak dicsérik, bármerre járok. A női parfümök közül kevés van, ami igazán tetszik, a legtöbb vagy éretlen tinilányos szimpla vegyesgyümölcs-koktél, vattacukor illattal, vagy olyan madame-os, rohadt gyümölcs/cefre és rózsa szaggal.
2014. okt. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A cimkéje mindegy, mert egy férfiparfüm női bőrön más, lágyabb arcát fogja mutatni. Én is lassan ott tartok, hogy a női parfümöktől az undor kerülget, és próbálgatom milyenné válnak rajtam a pasiknak szánt parfümök. Persze ha kanszagot szeretnék magam körül, akkor az egy hímnemű egyénből áradjon.. de mint írtam, rajtam soha nem is lesz olyan illata egy parfümnek, mint egy férfin (vagy bárki máson).
2014. okt. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is férfi parfümöt használok, mivel nőiből még nem találtam normális illatot és a vattacukor meg édes mittudoménmilyen illatok a pasiknak sem tetszenek általában.
2014. okt. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Na vigyázzatok nemsoká jön a fényesharisnya őrült vagy a Zolimen alteregója szidni a kérdezőt :D!
2014. okt. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Hát igen, csoda is, hogy még nem talált ide.
2014. okt. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Escalation válasza:
Minden illat eszünkbe juttat valamit. Ha egy lány azt akarja hogy egy fiú jusson róla eszünkbe ( mert nagyon sok srác használja ezt ) csak akkor nyomassa magára
2014. dec. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is szoktam férfiparfümöt használni és sokkal hatásosabb. Totál gerjednek rá a férfiak.

Női parfümöt sosem használok, csak férfit vagy unisex illatokat. A női parfümöket nemtudom mi alapján állítják össze, de egyáltalán nem vonzza a férfiakat. Legfeljebb megjegyzik, hogy milyen finom illat, de olyan még soha nem volt, hogy női parfümöt viseltem volna és valaki odakapta volna a fejét, és felfigyelt volna rám az illatom miatt.

2015. jan. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!