Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki használja a ricinusolaj...

Valaki használja a ricinusolajat hajra?

Figyelt kérdés
Ha igen mióta?
2010. máj. 17. 19:53
 1/9 LN09 ***** válasza:

Szia!

Én 1x kentem eddig a hajamra, szóval nem tudok érdemben nyilatkozni. De vannak ismerőseim akiknek látványosan segitett, 1-2 hónap alatt.

2010. máj. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én is használom 3 hónapja már és érdekel, hogy kinek milyen eredményei vannak. Nekem 1 hónap alatt 3-4 centit nő tőle a hajam :) Majd ha lesz eredményed írd le. Érdekel :)
2010. máj. 17. 21:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Már én is sok felől hallottam a ricinusolajas hajnövesztésről, többnyire itt ezen az oldalon. azt szeretném kérdezni, hogy te hogy használod és mennyit? mármint tojássárgájával összekeverve, vagy csak simán? és milyen mennyiséget, valamint mivel kened fel a hajadra? köszi:)
2010. máj. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ÉN még csak kétszer használtam de látványosan simább a hajam. Ha levegőn megszárad (mert göndör) sokkal rendezettebb, nincsenek kiálló szálak. A benne levő gliceridek miatt olyan hatásos. A legtöbb hajápolóban van mesterségesen előállított glicerin, ami lezárja a haj felszínét és attól olyan sima.
2010. máj. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hetente kétszer használom hajmosás előtt. Beleöntök egy kis edénybe kb 15 ml ricinusolajat és hozzáadok egy nagyon kevés napraforgó olajat is (kb egy teáskanálnyit). Ráteszem a tűzhelyre, majd felmelegítem. Mikor langyos leveszem és bemegyek a fürdőbe :D A választékomnál kezdem el, az ujjammal beleny

úlok az olajba és belekenem/masszírzom. Stilfésű segítségével további választékokat készítek és minden egyes választéknál beledörzsölöm a fejbőrőmbe a ricinust. A hajamat hátul nem látom meg annyira még nem megy, hogy ott is választékokat készítsek így oda csak simán fésű nélkül szoktam. Utána a maradék olajat a hajam hosszára teszem. Mikor kiürült az edény, az egész fejbőrőm átmasszírzom, hajszárítóval felmelegítem, zacskót húzok a fejemre majd egy sapit :D 3-4 órát várok míg leszedem. Mielőtt megmosnám még egyszer átmelegítem hajszárítóval és masszírzom. Samponnal kétszer megmosom, balzsam és ennyi. :) Remélem érthető volt minden része.

2010. máj. 18. 14:28
 6/9 LN09 ***** válasza:

Első vagyok!

Kb. én is igy használom mint te. Rendben ha sörényem lesz, megirom :)

2010. máj. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Okés :)
2010. máj. 19. 21:22
 8/9 anonim ***** válasza:
nah azóta mennyit nőtt a hajad?? mióta elkezdted hassnálni ?? erre a hónapra már mekkora?? :):)
2010. aug. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Március óta használom. Kicsivel több mint 12 centit nőtt a hajam az elmúlt 5 hónapban. Ti hogy haladtok?
2010. aug. 13. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!