Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Színes tartós hajfestéket hol...

Színes tartós hajfestéket hol lehet venni?

Figyelt kérdés
Tudtok olyan webshopot mondani ahonnan lehet "extrém" ,azaz hogy különlegesebb színű hajfestékeket rendelni? Boltokban néztem már ,meg a neten is ,de olyat ami színes lenne és nem csak azokból az "alap" színekből ,csak hajszínezőt találtam.Az meg nem jó mert gyorsan kijön.FESTÉK kéne! A válaszokatelőre is köszi!

2017. jún. 2. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Extrém színekből sajnos nincs tartós festék, csak színező.
2017. jún. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ohh, értem. :(

Naééés nincs esetleg evalamilyen módszer a hajszínező felviteléhez, vagy +anyag amit hozzáadhatunk ,ami által legalább csak egy kicsit tovább bírja?

2017. jún. 2. 18:12
 3/3 Metionin ***** válasza:
Csak színező van, de ha abból jobb minőséget veszel és vigyázol rá, akkor elég sokáig fent maradhat. Persze ez hajtípustól is függ mert hiába mondom hogy mosd hetente egyszer ha neked többször kell vagy hogy ne használj rá korpa elleni sampont ha neked az szükséges.
2017. jún. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!