Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek hogy sötétebb...

Mit tegyek hogy sötétebb legyen a bőröm?

Figyelt kérdés

Nagyon fehér bőröm van, ami nagyon zavar, főleg ha megjegyzik hogy "jéé hófehérke" vagy "hulla" aztán meg elkezdik mondani hogy " hozzád ez passzol,a barna neked úgyse állna jól"(kicsit rosszul tud esni, hogy igazából sehogy se vagyok jó :D).Szóval az a lényeg hogy nem szeretem túlságosan a kinézetem és ez többek között a bőröm miatt van.A kérdésem pedig az lenne hogy van-e bármilyen mód arra hogy ha csak picit is, de barnuljak.Napon max leégek ,szoláriumot,krémeket nem ajánlják túlságosan,de ha tudtok valamit ezekkel kapcsolatban azt is szívesen meghallgatom :) Bármi jöhet,válaszokat megköszönöm :)

(Ha meg nem jön össze max elmegyek egy "önelfogadás" kurzusra xd)



2017. jún. 5. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Értelmes ütemű napozás vagy 10 év múlva az osztálytalálkozón röhögsz a napozástól ill szoláriumtól ráncos osztálytársakon
2017. jún. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Önbarnítós testápoló. Én azt használom és nem vagyok foltos figyelni kell hogy alaposan elkend olvass utána.
2017. jún. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem,köszi a válaszokat

valamilyen módon végül is mindkettő hasznos :D

2017. jún. 5. 20:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy beteg vagy? Én vérszegény vagyok, ezért nekem is túl fehér a bőröm.
2017. jún. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Régebben vashiányos voltam, de szedtem ilyen vaspótló tablettákat,meg olyan kajákat ettem amik pótolják a vasat és elvileg rendbe jöttem.De lehet ez is közrejátszik.
2017. jún. 7. 20:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Pedig a fehér bőr olyan gyönyörű *o* bárcsak nekem is olyan lenne^^
2017. aug. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Cserélhetünk ha gondolod :D
2017. szept. 24. 20:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Irigyellek.
2022. szept. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!