Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fekete (festett) hajat ha...

Fekete (festett) hajat ha kiszőkítek (nem az egészet), akkor a szőkített részt fehér kimosható festék befogja?

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Előbb esik le
2017. jún. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%
Fekete festett hajat nem nagyon lehet szokiteni, max valami borzaszto voroses sotet narancsos szinre szivja le a szokito.
2017. jún. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1# igaz.

Belese kezdj soha nem lesz még szép szőke se nem még fehér inkább rakass bele fehér pót hajat én is azt csináltam. Fekete hajamba vettem kétoldalra egy egy höillesztéses rózsaszín tincset és úgy feltették. Volt hogy többrt rakattam volt hogy alulra egy egész sort.

2017. jún. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) és hogyan tudnám úgy megcsinálni hogy fehér legyen? Jó minőségű, erős hajam van, töbszöri kiszőkítés segítene? :)
2017. jún. 5. 19:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen, de többször le kell szívni hogy elég világos legyen
2017. jún. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Akit esetleg érdekel vagy szintén ez a kérdés foglalkoztat, megcsináltam (itthon) és a szőkítés után bár az a rész ami már levolt nőlve (sötét barna az eredeti hajszínem) azt sárgára fogta, de a fekete részt gyönyörű aranybarnára, miután pedig rátettem a fehéret már a sárga sem látszott és a szőkés barna is szebb lett, én csak ajánlani tudom annak aki ilyen színt szeretne, én még kifogom egyszer szőkíteni. :)
2017. jún. 18. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!