Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak bőrkeményedésre?

Mit használjak bőrkeményedésre?

Figyelt kérdés

A sarkamon van bőrkeményedés. Nem annyira durva de engem zavar mert néha kifehéredik és látszik meg nem jó hozzáérni. Eddig még sose foglalkoztam vele annyira de most zavar. Nem akarok egy vagyont költeni márkás cuccokra amik valószínűleg nem használnak de szeretném, hogy rendbe legyen a lábam. Ti mit használtok vagy tudtok valami jót?

20/L


2017. jún. 6. 13:31
 1/1 anonim válasza:
Én általában nivea kremeket szoktam hasznalni a borproblemakra mert elegge megnyugtatja a bort es puha lesz tole. A borkemenyedest en ugy tuntettem el a sarkamrol hogy habkovel dorzsolgettem furdes kozbe egy kicsit minden nap kb 1-2 het mulva eltunt es utana nivea kremmel kenegettem hogy nehogy megint csunya legyen es azota egesz szep. Esetleg ha kb 2-3 teaskanal szodabikarbonat osszekeversz par csepp citromlevel es rakened a sarkadra aztan par perc mulva leszeded jol megpuhul es konnyen le tudod reszelni.
2017. jún. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!