Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Epilátor tapasztalatok?...

Epilátor tapasztalatok? Melyiket ajánljátok és melyiket nem?

Figyelt kérdés
Első epilátorom lenne, eddig borotváltam, rövidebb ideig gyantáztam a lábam és most szeretném kipróbálni az epilálást. 10 000 FT alatti árkategóriában gondolkozom elsősorban.
2017. jún. 6. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Braun Silk Epil

Drágábbak annyiban különböznek, hogy több csipesz van bennük, szélesebb a fejük, így valamivel gyorsabb a szőrtelenítés, és tudnak "extrákat" is, pl. vízben való használat, vezeték nélküli használat.

De egy alap Braun Silk Epil is nagyon jó. Nekem is az volt az első, több, mint 10 évig használtam. Nemrég vettem egy komolyabbat.

2017. jún. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Philips HP valami :D

lassan 4 éve töretlenül működik. Akkor volt 6000 Ft. De már sehol sem találom ezt a fajtát.

2017. jún. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is pont 4 éve vettem valami HP Philips 11.900 Ft volt. Annyi, hogy ehhez még plusz fejek is voltak. 2 évig sem bírta, utána kicserélték az is tönkrement az ősszel, vagyis nem szedte ki a szőrt.

Akkor nézegettem a Braun Silk Epilátor 5 epilátort, de mivel nem volt a városomban Média Markt, máshol meg nem találtam, ezért lett az. Azt mondják sokkal jobb, az ára meg ugyanúgy 15-19 ezer, mint 4 éve volt.

Mindenképpen Braunt vegyél!!!

2017. jún. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!