Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van egy pattanás az orromon...

Van egy pattanás az orromon bal oldalt, hogy szabaduljak meg tőle?

Figyelt kérdés

Egy jó ideje rajta van és engem nagyon zavar, először csak nagy piros volt az egész,de az egyik éjszaka véletlen lekapartam róla valami kéményebb réteget és elkezdett vérezni, akkor úgy tűnt hogy el is múlt,de délre meg egy seb lett a pattanáson és egy olyan sárgás barnás színű keményebb rész van a tetején

Tanácsolták a fogkrémet,amit tettem is rá, jelenleg is rajta van,használ ez egyáltalán?

Hogy szabaduljak meg tőle?



2017. jún. 7. 22:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nagyon nem akar elmúlni, menj el bőrgyógyászhoz. Nyomkodni, cseszegetni nem szabad, mert az orr bőre a vénás rendszeren keresztül összeköttetésben van az "aggyal", és ha elfertőződik, beterjedhet a koponyába! (sinus cavernosus thrombosis)

Ez alapvetően brutál ritka, nincs ok pánikolni, de ugye jobb félni ;)


Ezen a területen nem szabad birizgálni: [link]


:)

2017. jún. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát,nekem bele esik ebbe a háromszögbe és elkapartam már egyszer :/
2017. jún. 8. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!