Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy hajmosás során mennyi...

Egy hajmosás során mennyi sampont használtok?

Figyelt kérdés

Kétszer samponoztok? Ha igen elsőre többet és másodjára kevesebbet vagy fordítva?

Azért kérdezem, mert nekem mindig ragad a hajam hajmosás után...



2017. jún. 7. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Szép hosszú hajam van. Egyszer samponozok és annyi sampont használok, amennyi egyszerre elfér az egyik kezemben.

Nekem soha nem ragad a hajam hajmosás után. Szép fényes, puha és illatos. :)

2017. jún. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Milyen sampont használsz? :)
2017. jún. 7. 22:43
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb annyit használok, amennyi a tenyerem közepén lévő mélyedésbe fér. Kétszer samponozok. Bojtorján sampont használok, elég zsíros a hajam.
2017. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nektek sem habzik elsőre?
2017. jún. 7. 22:54
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Száraz hajam van. Először egy kb diónyit szoktam használni, ezt k9öblítem, és után egy fél diónyit használok. :D Ekkor már sokkal könnyebben habzik. Gliss kur sampont használok, de mindig másfélét.
2017. jún. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
johnsons sampont használok már több mint 20 éve
2017. jún. 8. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sajnos többet, mint kellene (férfi). 10 évig hosszú hajam volt és még nem bírtam átállni, megszokásból néha jól telenyomom a markom.
2017. jún. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszeri samponozás elég és kb fél tenyérnyi sampont használok. Biztos jól kiöblíted a hajadat? Esetleg kipróbálhatnál egy másfajta sampont.
2017. jún. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2x samponozok, mert hosszú dús hajam van, és sokszor használok rá hajlakkot. Fructis sampont használok rá. kb 1 diónyit, vagy picit többet mindkét alkalommal.

Zuhanyozás során szoktam hajatmosni, így jól ki szoktam öblíteni, előre hajolva is, így nem ragad.

2017. jún. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!