Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajú társaim! Ti...

Göndör hajú társaim! Ti milyen márkát ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Szeretném - (mint, ahogy több curly hair routine videóban is láttam) - bevezetni én is a hajmosás után a göndörítő gél/krém használatát, csak nem tudom pontosan mit lenne érdemes ki próbálni...Köszönöm előre a segítséget!

2017. jún. 10. 16:23
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az vált be, hogy hajmosás után a nedves hajamba hajhabot kenek és azzal a fejbőr felé nyomkodós mozdulattal. Aztán 2-3 nagyobb csattal rögzítem, hogy ne lógja ki a loknikat. Alvás előtt kiszedem a csatokat és a (még nedves) hajat feldobom a párnám fölé, hogy ne rajta feküdjek. Szóval a hajhab segít megtartani a loknikat, a használata nélkül sokkal egyenesebb lenne. Tehát ez nem konkrétan göndörítő hab, de valami olyasmi. :)
2017. jún. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm, ezt én is alkalmazom, csak beszárítom tárcsával de ez mellett szeretném ki próbálni a többit is, amit le írtam :)
2017. jún. 10. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is azt szoktam, amit az #1-es írt:)

Meg néha ilyen "ananászosan" felkötöm éjszakára kendővel.


Illetve bocsi az OFF-ért, de ti kifejezetten göndör hajra való termékeket szoktatok használni? Csak mert én nem nagyon találok ilyeneket Magyarországon:/

2017. jún. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm a válaszod. Igazából én sem mindig ki próbáltam a Balea göndörítő hajhabját, de az nem vált be. Samponom balzsamom egyáltalán nem göndör hajra van, de abból meg az vált be...eggyet hallottam, hogy a fodrászkellékesnél lehet az Aqua Nelly hajápolókat habokat beszerezni, de mást sajnos én sem. Inkább eBayen szoktam ilyenek után nézni vagy más internetes oldalakon :) Csak ugye nem tudom pontosan milyen irányba kéne elindulnom.. :/
2017. jún. 10. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!