Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajra való termékeket...

Milyen hajra való termékeket ajánlotok?

Figyelt kérdés

Szóval leírnám a hajam történetét először:D

Jelenleg a hajam váll alá ér valamennyivel..nem túl hosszú. Pár hónapja vágtam lé a mell alá érő hajam ekkorára. Megbántam és villám gyorsan vissza akartam növeszteni. Kipróbáltam a bánfi hajszeszt, ricinus olajat és a dm saját márkás hajnövesztő kapszuláját. Sajnos egyikkel sem voltam túl kitartó gondolom ezért nem is használtak. A hajam gyorsan zsírosodik, egy héten többször mosom. Tudom hogy nem tesz jót. De egyszerűen utálom ha zsíros. Hajvégeim elég szárazak sajnos. A hajamnak semmi tartása csak ha frissen van mosva. Elég vékony szálú. Nem dús. Könnyen kócolódik. Sajnos utálom úgy ahogy van. Szárítás nélkül hullámos nagyon. Olyankor még azt mondom szép...de nem tart az se sokáig xdd szóval lényeg hogy szeretném ha a hajam fényes, ápolt lenne. Nem akarom hogy száraz legyen vagy töredezett. Jó lenne ha dúsabb is lenne. Ezen nem tudom hogy melyik termék tudna változtatni. Írnátok tippeket? Nektek mi vált be? Barmilyen ötlet jöhet. Nem kell feltétlen drogériás termék. Olyan is jó amit esetleg otthon tudok előállítani:)



2017. jún. 11. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Pontosan leírtad milyen a hajam 😂😂

Én is szeretném ha hosszabb lenne, nekem sajnos nem nagyon segített semmi, és mivel zsíros nem merek nagyon olajokat használni. Kitartást tudom milyen rossz .☺☺

2017. jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jajj sorstárs:D Köszönöm, neked is!😩
2017. jún. 11. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!