Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyantát ajánlanátok...

Milyen gyantát ajánlanátok intim szőrtelenítésre?

Figyelt kérdés
Mindenhol epilálom magam, a szeméremdombomat párszor álltam neki de nem sokáig bírtam, a szőrtüszőim is folyton véreztek és rettenetesen fájt, emiatt eddig borotváltam. Sajnos mindig kipattogzik tőle a bőrőm és nem sokáig volt sima. Sok helyen olvastam már hogy a gyanta bevált náluk, viszont mivel nincs rá lehetőségem, hogy kozmetikushoz menjek, ezért az otthoni gyantára gondoltam. Mivel sose gyantáztattam még otthon, nem sok minden tudok róla. Tudnátok ajánlani, hogy milyen gyantát vegyek, milyen árkategóriák vannak, mi éri meg stb.

2017. jún. 11. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Ipl

Vagy kozmetikus, ha epilálni nem tudtad, akkor a gyantázás se fog menni

2017. jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
epilálással az volt a gondom, hogy egyesével tépte ki a szőröket, viszont a gyanta, nem azt mondom, hogy kevésbé fájdalmas, hanem gyorsabb. Meg ha már felkentem, muszáj le is szedni :D
2017. jún. 11. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!