Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit használjak ha mindig...

Mit használjak ha mindig begyullad a szőrtüszőm borotválás után?

Figyelt kérdés
Szoktam radírozni is de ugyanúgy begyullad.Ápolom is a bőröm.A lábamon miután leborotválom hegek lesznek,de nem vágásosak.Sudocreamet használok vagy körömvirág krémet hidratálásra.
2017. jún. 11. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nemsok mindent tehetsz. Anno kozmetikust kérdeztem hogy mit ajánl, és azt mondta hogy ha ilyen típusú a bőrőm, nem sok mindent tehetek.
2017. jún. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ohh ez olyan rossz.

Te mit használsz rá?

2017. jún. 11. 15:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Arcszesz nem jó? Szerintem azt direkt azért találták ki. Szerintem pl lábra is mehet, nem kell ragaszkodni ahhoz, hogy csak az arcodra kenheted. After shave, ha külföldiesen van ráírva.
2017. jún. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Arcszeszből az alkoholosat?
2017. jún. 11. 17:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden arcszesz alkoholos; amúgy sima alkohol is jó. Közvetlenül szőrtelenítés után.
2017. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne borotváld, használj szörtelenítőkrémet. Igaz elég büdös, de legalább nem gyullad be.
2017. jún. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!