Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akár epilálok, akár gyantázok,...

Akár epilálok, akár gyantázok, akár borotválok, mindig erősen kipattogzik a bőrőm. Tipp?

Figyelt kérdés
Eddig borotváltam a lábam, 1-szer gyantáztattam, és most kezdtem epilálni, és ugyanazok az undorító, vörös pöttyök vannak rajt a lábamon. Nagyon feltűnő, mit csináljak?

2017. jún. 2. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan mintha nem használnál gélt, vagy keveset, mert ha van elegendő gél a bőrön, tuti nem pattog ki.
2017. jún. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én is így járok mindig. A gyantázást és epilálást lábon abba is hagytam. De érdekes, mert pl. ha az alkaromat epilálom, akkor kb. 2-3 óra + aloe-s testápoló és elmúlnak. Lábon pedig még másnap is látni meg ha elkezdek izzadni, teljesen kipattog és éget is.... úgyhogy egyenlőre marad a borotva, karácsonyra vagy szülinapomra pedig meglepem magam egy ipl géppel.

Az első kettőre nem tudok bevált tippet, de a borotváláshoz igen. Mindenképp áztasd ki a bőrt, és én pl. nem borotvahabot használom, hanem tusfürdővel kenem be (olvastam, hogy abban egyébként is több glicerin van). Utána pedig éjjelre aloe-s testápoló vagy a növény leveléből szedett gél (nyilván ez lenne a legjobb). 21N

2017. jún. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Vastagon testapolo, es erre rengeteg hintopor ;)
2017. jún. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!