Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A szőkitéstől a fejemen a fél...

A szőkitéstől a fejemen a fél hajam leégett, a követkető szőkítéstől is lefog?

Figyelt kérdés
Fodrásszal szivattam le a hajam, de pár nap után észrevettem h borostásodik a fejbőröm, nagyon megijedtem mert ekkor jöttem rá h a hajam felét elvesztettem.. félek hogy ha legközelebb megyek leszivatni a tövét akkor még több hajam le fog égni..szerintetek a fodrász a hibás h igy leégett a hajam vagy az én hajama volt túl gyenge? Mit javasoltok? Pihentessrm a hajam egy ideig és festessem más szinre vagy ne mondjak le a szőkéről? Nagyon félek mert nagyon szeretem a hajam, minden vágyam volt h szőke legyek de nem tudtam h ez ezzel jár.. más ismerősöm folyton szivatja mégsem.égett igy le a haja pedig ő msgának csinálja.. egyébként nagyon fájt és marta.a fejem a szőkitő, de a hajfesték amit rá kent a fodrász az még jobban marta, azt hittem elájulol annyira fájt, mintha nyuzták volna a fejbőröm, utána egy.hétig sebdarabokat szedegettem a fejemröl, szeremcsére már nem találk rajta sebet, és a kihulott hajak is nőlnek, de nagyon csúnyán lehet látni ahogy nőlnek.vissza.. :(
2017. jún. 12. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
A pancser fodrász rontott el valamit. Hagyd lenőni a hajad, esetleg festesd vissza saját színére. Ha helyrejött, egy másik fodrásszal szőkíttess.
2017. jún. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj normális fodrászhoz. Miért nem szóltál a fodrásznak hogy fáj és ég a bőröd? Nem is értem.
2017. jún. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2 éve hozzá járok, eddig mindig tökéletes hajakat csinált,,teljesen megvoltam elégedve, azért nem szóltam mert azt hittem ez normális, mert mondta ha kicsit mar az nem baj és azt hittem h ez normális. Meg nem olcsó fodrászhoz járok mindig 15ezer körül hagyok ott nála. Most kicsit kevesebbet kért el, lehet h tudta h elrontott valamit. Szerintem lemondok a szőke hajról vagy lehet csak a vége marad szőke még nem tudom :/ nem merem még egyszer leszivattatni az tuti, meg lehet keresek más fodrászt,csak az a baj nagyon bizinytalan vagyok a fodrászokkal, eddig mindenhol elbaszták.. sosem olyan lett amilyent akartam, örültem h ő érti a dolgát meg biztam benne 2 évig tök jó is volt :/ annyira magam alatt vagyok évek kellenek mire megnől a hajam mindenhol :/
2017. jún. 12. 10:29
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:

Igen, a fodrász a hibás. Érdemes lett volna fokozatosan kiszőkíttetni, vagy nem tudom. Én se értek hozzá, én is fodrásszal szőkítettem, fokozatosan de már vagy 6szor lett szőkítve apránként, és még midig egészséges a hajam.

Szerintem most egy darabig hagyd békén, amíg vissza nem nő.

2017. jún. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!