Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Váll alá érő haj frizura...

Váll alá érő haj frizura ötletek? (sürgős! )

Figyelt kérdés
A ballagásom két nap múlva lesz, és már nincsen szabad fodrász, így otthon kell elkészítenem a frizurám. A hajam 5-6 cm- el a vállam alá ér, egyenes, barna. Elég vékonyszálú, így a csavartkonty nagyon kicsi lesz... A szimpla hajsütésre gondoltam, de sajnos az sem jött össze... Esetleg ötlet, kép vagy video link? Talán valami tipp, hogy vastagabbnak tűnjön a copf? Ha valaki esetleg segítene, életmentő lenne!

2017. jún. 13. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem göndörítéssel ne nagyon próbálkozz ha egyenes a hajad, legalábbis nekem max egy órát volt hullámos aztán kiegyenesedett. Esetleg csináljatok egy próbát. Talán hajhabbal tudnál dús hatást kelteni.
2017. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
fonjátok be sok pici tincsbe aludj úgy utána copfozd fel, fejtető alá egy kicsivel, ne lapítsd le enged hogy egy kicsit olyan hatást keltsen mintha olyan sok hajad lenne, hogy nem fér el egy fejen, vagy nem tudom XD, na és pár tincset megint csak fonj be pár tincset és azt is fogd hozzá a copfodhoz, és gumi, hogy ne látszódjon, tekerd körbe a hajaddal. Remélem érthető és tudtam segíteni
2017. jún. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!