Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék, hogy a hajam ne...

Mit tehetnék, hogy a hajam ne lapuljon le és legyen tartása?

Figyelt kérdés
Nos az a helyzet, hogy vékonyszálu a hajam és tartástalan. Miútán megmostam a hajam, mindig kell tegyek rá hajhabot és miútán megszáritottam hajlakkot, azonban sokszor még ezek sem segitenek, van mikor ezektől is le lapul. Nem tudjátok milyen technikával lehetne elérni, hosszantartá és dús hatást? Ugyanis ha még sikerül is elérnem ezt, másnapra megint olyan semmilyen, lapos lesz a hajam és azt nagyon nem szeretem. Mindig is szerettem volna magamnak egy szép, angolul messy hajnak mondják azokat, annyira tetszenek, de nekem nem áll meg, mert semmmi tartása nincs... Mit tudnátok ezzel kapcsolatban nekem tanácsolni? 19/L

2017. jún. 3. 16:22
 1/3 Tián00 válasza:
51%
Vágd le és állítsd a sarokba.
2017. jún. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Erre például tudom ajánlani a szárazságot meg hajmosás után is lehet használni azért h ne lapuljon le
2017. jún. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Száraz sampont*
2017. jún. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!