Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szeretnék egy tartós hajegyene...

Szeretnék egy tartós hajegyenesítést csináltatni. Mi kell hozzá, hogy zajlik?

Figyelt kérdés

1: Mennyibe kerül?

2: Csak bemegyek a fodrászhoz és mondom hogy csináljon tartós hajegyenesítést, vagy az egyenesítős löttyöt nekem kell megvennem és vinnem?

3: Vasalom a hajam, kicsit megvan törve. Így mennyire fogja roncsolni?

4: Minden fodrásznál lehet ilyet csináltatni vagy van amelyik nem csinálja meg?

5: Csak a lenőtt hajam lesz hullámos utána, vagy a többi is visszamegy egy idő után hullámosba?

6:köszi :)


2010. máj. 18. 19:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát az ára és a tartóssága fodrásztól függ, és általába ugyanugy roncsolja a hajat mint egy dauer, ha beírod google-be biztos találsz sok mindent, én eddig a legjobbnak egy pesti szalont ítéltem, ott nem túl olcsó, de elvileg 6 hónapig kitart, és ápolja a hajat is.
2010. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

heh, hát én fodrász vagyok, és a tartós hajegyenesítés csak ideg-óráig tart, szóval kb pár hét, és elég macerás, a hajat nagyon roncsolja, és mondom, nagyon kevés ideig marad meg, és nem rétem a sok fiatalt, egyenes haj, midnenkinek egyenes a haja és középen felvan tűzve, és így akar valaki egyedi lenni? annyira szép amikor 1 lánynak göndör a haja és nem plázacicás vasalt agyonszőkített ronda, semmiképp se egyenesíttesd le, akkor inkább daueroltasd be és hajsztárítóval szárítsd miközbe fésülöd, akkoris egyenes lesz, de mondom, az egyenes haj nagyon ronda, semmi természetes hatása nincs, inkább legyél göndör, vagy hullámos, mert az egyenesbe semmi szép nincs már,


Üdv: egy 23 évet ledolgozott fodrász

2010. máj. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
bocs elírtam, nem aranylakodalmam volt hanem ezüstlakodalmam, csak mi 2 évvel előrébb hoztuk babonás okok miatt
2010. máj. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

kedves fodrász: Hidd el, ugyan olyan szánalmas dolognak tartom a divatot, mint te. Egyszerűen nem értem az egészet. Mindenki egyedi akar lenni, viszont annál inkább beolvad a tömegbe.


Viszont nekem semmi más nem áll jól, csak az egyenes. Bocsi, olyan az arcformám, amilyen. Légyszi, ne kategorizálj a plázapi.csákhoz, mert egy az hogy fiú vagyok(azért akarok ilyet csináltatni mert nem akarom vasalni) másrészt meg nekem nem az a sablon egyenes hajam van. Olya viszual kei féle. Ilyen: [link]

Attól h nincs természetes hatása, attól sztem még lehet jó. Van aki direkt nem a természetességre hajt. Bár ha csak két hétig lesz ilyen, akkor inkább vasalom tovább... dauerral meg úgy nézék ki mint egy uszkár

2010. máj. 21. 18:45
 5/11 A kérdező kommentje:
két hét helyett pár hét lett volna :D
2010. máj. 21. 18:46
 6/11 anonim ***** válasza:
a 18.41 es üzit én írtam, de rossz helyre küldte, nemtudom mi van ezzel a honlappal, összevissza küldi el az üzeneteket, nah szal, azthittem lány vagy, hát jah akkor vasald tovább, vagy hajszárítóval szárítsd egyenesre, és akkor nem kell vasalni, de akkor 3 naponta megkell mosni a hajat, de az még belefér, főleg ha rövid a hajad
2010. máj. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

hát oké. azt hittem vrhatok valamit ettől a cucctól :/

azért köszi :D

2010. máj. 21. 20:47
 8/11 anonim ***** válasza:
[link] itt mindent megtalálsz ^^
2010. máj. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ooo erről az arany kezelésről hallottam, de ere azért nincs pénzem.
2010. máj. 21. 23:45
 10/11 anonim ***** válasza:
www.cityszepseg.hu én itt csináltattam.
2010. máj. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!