Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek a rögzített vagy...

Szerintetek a rögzített vagy mozgatható zuhanyfejjel jobb zuhanyozni?

Figyelt kérdés

Én jobban szeretem a mozgathatót, mert a fixszel macerásabbnak érzem a zuhanyzást, a hajlatoknál kézzel is rá kell segíteni (még a nyaknál is egy kicsit, ha nem akarom, hogy vizes legyen a hajam). A mozgathatónál viszont az a baj, hogy ha ott lent mosom magam, akkor addig le kell tennem a zuhanyfejet, hogy a két kezem szabad legyen, majd megint visszavenni. De ennek ellenére a mozgathatóra szavazok.

Tudom, a legtöbb fix egyben levehető is. De van olyan, ahol csak mozgatható van.


2017. jún. 13. 22:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Legjobban azt szeretem ha le lehet venni de a tartón rögzíteni is. És erős sugárban ömlik a víz belőle. Még jobb az olyan zuhanykabin ahol oldalt is vannak fúvókák.
2017. jún. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mozgatható, ahogy az előző is utalt rá, rögzítettel az alsó fertályokat szinte lehetetlen rendesen lemosni, közben pedig a hajad tuti vizes lesz, vagy húzhatsz zuhanysapkát. A mozgathatóval sem könnyű persze...
2017. jún. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rögzített. Eddig nem okozott nehézséget.
2017. jún. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, rögzítettnél az alsó fertályoknál muszáj kézzel segíteni. Olyan érzés, mintha mosakodnék. De legalább valahogy meg lehet így is.
2017. jún. 13. 22:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Csakis mozgatható. A fixet utálom, úgy kell lavírozni, hogy ne legyen vizes a hajam, ráadásul alul is nehéz vele megmosakodni. De életem legszörnyűbb zuhanyával egy német hostelben találkoztam, ott nemcsak hogy fix volt, de ráadásul csak addig jött a víz, amíg egy gombot, ami majdnem szemmagasságban volt, folyamatosan nyomtam. Úgy még arrébb sem lehetett menni, hogy legalább ne a hajamra zuhogjon a víz.
2017. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Hatalmas problémáid lehetnek...
2017. jún. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a rögzítettet jobban szeretem, ha zuhanyzom, pont amiatt, mert ide-oda kell pakolni (amúgy ha lehet, inkább kádban fürdöm). Nekem nem baj, hogy rá kell segíteni kézzel meg mosakodom, sőt nekem ez a normális kb :).
2017. jún. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!