Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A gyanta vagy az epilátor a jobb?

A gyanta vagy az epilátor a jobb?

Figyelt kérdés

Melyik tart tovább? És melyik nem annyira fájdalmas?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2017. máj. 18. 12:32
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyanta tartósabb, de szerintem nagyobb fájdalmat okoz.
2017. máj. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én epilálok mindenhol, de már kipróbáltam a hideggyantát intim testrészen. Szerintem a gyanta nem olyan fájdalmas, mint az epilálás, mert ott letéped a csíkot, és kész, nincs fájdalom. De az epilátort míg ott tartod a bőrnél, és van szőrszál, az addig húzza, míg ki nem szedi, vagy te el nem emeled onnét a gépet. Szerintem az epilátor használata egyszerűbb, nincs hintőporozás, nincs gyanta lemosás, epilálás után simán hidratálom csak a bőrömet. Sajnos az epilálás sem tart hetekig, mint ahogyan reklámozzák, de pár napot kibírok vele szőrmentesen.


21/L

2017. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A gyantázást megcsinálja a kozmetikus pár perc alatt, az epilálás hosszabb folyamatot igényel. Epilátorral a kisebb szőrszálakat is le tudod szedni otthon, gyantával meg kell várnod, amíg hosszabb lesz, ami ugye nyáron elég gáz, ha szőrös lábbal kell élned rövid gatyában :D Szerintem gyantáztass, aztán szokj rá az epilátorra és ne hagyd többet megnőni hosszúra :) Ja és ne hideg gyantát használj, hanem meleget! :)
2017. máj. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az epilátor fájt jobban. Havi egyszer gyantáztatok, 2 hétig tükörsima, aztán csak ilyen kis pihék nőnek.
2017. máj. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! :) Még régebben egyszer kipróbáltam az epilátort, de mivel fájt ezért inkább maradtam a borotvánál.De majd nyáron elutazom 3 hétre nyaralni, ott meg nem nagyon szeretnék ezzel foglalkozni (nem is lenne rá időm) ezért inkább vállalom a fájdalmat. :D Csak nem tudom hogy melyiket lenne érdemesebb használni. Bár jelenleg nagyon a gyanta felé hajlok...
2017. máj. 19. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!