Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kéket zöld helyett, hogyan?

Kéket zöld helyett, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Be szeretném festetni a hajam kékre. Rendeltem is egy hajszínezőt, konkrétan ezt: [link]

Na már most mindenképpen világosabbat kell varázsolni a hajamból. Most legnagyobb részében barna, maradék részében pedig(inkább a teteje) kifakult lilás-rezes. A fodrászom szerint ha ezt kiszőkítjük az sárgát eredményez, és a kékkel pedig a zöld árnyalatot eredményez.

A kérdés az az, hogy van e erre valami megoldás. A szőkítés és a leszívatás között különbség van, nemde?

El tud a fodrászom érni olyan világosat leszívatással, hogy a hajam kék legyen, ne zöld? Van rá valami megoldás szerintetek?

Kérlek kíméljetek meg a "tönkre fog menni a hajad" kommentektől. Nyilván tudom, hogy roncsolja a hajat az ilyesféle ,,beavatkozás".



2017. jún. 14. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem mindenképp le kell szívatni,leehtőleg fehérre,vagy legalábbis elég semleges szőkére..mert ha marad benne sárga,az bizony zöld lesz. Én is így jártam :D

Először mindenképp egyszínűre kell szívatni az egészet,utána átfesteni szőkével,hogy ne legyen sárga,és legyen alapszín. Arra már mehet.

De ahogy a festéket nézem,ez türkizkék,abban meg alapból van egy zöldes árnyalat,szóval lehet hogy nem zavarná annyira. Meg sötét,élénk szín,szóvla,feltételezem hogy lefedné a zöldes részeket is. De mindenképp kérdezd meg a fodrászt,biztos ami biztos.

Egy szőkítéstől nem lesz nagy baja a hajadnak ha jól csinálják,nem fog tönkremenni ha vigyázol rá,hiába riogatnak :D

2017. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ilyen egy jó komment. Köszönöm szépen <3 :)
2017. jún. 14. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!