Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Strava alkalmazáson hol lehet...

Strava alkalmazáson hol lehet átállítani hogy a mérföld helyett kilométerben mutassa a megtett távot? Minden válaszolónak megy a zöld!

Figyelt kérdés

2017. máj. 28. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Én most regisztráltam az oldalra részben a kérdésed miatt, részben mert már amúgy is tervben volt..


Add your first activity gombra kattintva kiválasztható "Manual" beviteli mód ahol méter mérföld kilóméter yard kiválasztható..a többit nem tudtam megnézni mert nincs ilyen navigációs izém és nem is lesz, de szerintem ott is van ilyen lehetőség..

2017. máj. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jobboldalon fönt rámész a profilképedre(ha még nincs akkor egy szürke kör) aztán:

Settings -> Display Preferences és itt a Units & measurements-nél beállítod, h "Kilometers and Kilograms".

Flyby-ban nem tudok róla, h át lehetne álli mérföldről sajnos.

2017. máj. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Settings->display->units of measure->metric
2017. máj. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat mentek a zoldek!
2017. máj. 29. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!