Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rez vorosbol es barna kevereke...

Rez vorosbol es barna keverekebol hazilag vilagosabb?

Figyelt kérdés
Kb hat honapja teljesen voros voltam.es be lett festve obrera felul az eredeti hajszinem sotezlt barna amit egybol be is fogott alul pedig vilagos barna amit szinten bedofogott de kifakult es ilyen vilagos barnas es rez voros kevereke szeretem de inkabb szokesebbet vagy vilagosabbat szeretnek ez otthon lehetseges? Befogna a festek? Amugy sotet voros voltam :)

2017. jún. 15. 18:27
 1/1 anonim válasza:
Én is vörös voltam és szőke szerettem volna lenni. Be kentük a hajam szőke festékkel (nem annyira rontja a hajat mint a hidrogén, és a színhatása is kb ugyan az)és a szőke a lenőtt barnát teljesen befogta, viszont ahol vörös volt ott vagy róka vörös,vagy narancssárga, vagy narancs és citrom közötti átmenet volt.Utána a második festésnél már inkább szőkés volt mint sárgás.
2017. jún. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!