Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amstaff (barna) es amstaff...

Csenge88 kérdése:

Amstaff (barna) es amstaff blue keverekebol mi lesz?

Figyelt kérdés
En kivancsi vagyok hogy tud-e valaki segiteni anelkul hogy leorditsa a fejemet. Na szoval. Ha ez a ket kutya parzik mire varhatok? lesznek barna es szurke kolykok is? ha igen azok fajtisztanak tudhatok be? koszi elore is
2013. júl. 1. 14:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
igen, betudhatók fajtisztának. majd így is hirdesd őket. hátha elkerül, aki kicsit is ért a kutyákhoz.
2013. júl. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
en akkor szoktam kerdezni ha nem ertek valamit. De hat normalis h ezen a forumon normalis valaszokat nem tud senki irni. szoval nem jo otlet
2013. júl. 1. 15:00
 3/16 anonim ***** válasza:
Ilyet akkor kérdez az ember,ha van valami hátsó szándéka. Ez esetben szaporítás!!!
2013. júl. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
most mi van én az egyik részére válaszoltam. a színeket nem tudom, gondolom sokféle lehet.
2013. júl. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha nem értesz a kutyákhoz, ne pároztasd őket.
2013. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Lesznek barna kölykök, és lesznek szürkék is. És előfordulhat egyéb is, attól függően, h a nagyszülők milyen színűek voltak. És fajtiszta lesz, hacsak nem kecskével keresztezed. Fajtatiszta meg csak akkor lesz, ha kap törzskönyvet, ellenkező esetben fajtajellegű keverék lesz...
2013. júl. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát a színekhez én sem nagyon értek, de a tenyésztők tudják. Az a lényeg, nekik az a "dolguk" hogy tenyésszenek, neked meg hogy jó esetben legyen egy ivartalanított, szép kutyád.

És igen betudhatod fajtisztának, ha van fülük, farkuk, négy lábuk és ugatnak.

2013. júl. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
na ezert erdemes volt kerdezni. artatlan kerdes volt.meg csak 3honapos a kutyam es szeretnem ha egyszer ketszer kolykezne is majd. mindegy
2013. júl. 1. 15:34
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
akkor mégsem volt annyira ártatlan.. 3 hónapos és már ezen gondolkodsz :D
2013. júl. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 sippara ***** válasza:
Első körben nézz körül a menhelyek oldalain, hány staff-jellegű keverék keres gazdát, hányat altatnak, hányat dobnak ki naponta. Ha ezek után mégis érdekel a "kölykezés", ajánlanám, hogy magadat csináltasd fel, ne egy totál ártatlan élőlény egészségét és életét kockáztasd az idióta ötleteiddel.
2013. júl. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!