Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szemüveges pasik, ti hogyan...

Szemüveges pasik, ti hogyan borotválkoztok?

Figyelt kérdés

Közelítek a 60-hoz, és romlik a szemem. Olvasáshoz, borotválkozáshoz már bizony szemüvegre van szükségem. Sajnos azonban vannak olyan területek, amiket az istennek se tudok szemüvegen át a tükörben vizsgálni. Pl a nyakam, az állam alatt a tokám. Ti ezt hogy oldjátok meg?

Oks, van nagyítós tükröm, de elég erős a szakállam, és délutánra kiütközik, ha reggel borotválkoztam. A kocsiban meg nem hurcolhatom az egész fürdőszobát. Borostát nem hagyhatok, mert erősen őszbe hajlik már az arcszőrzetem, és ápolatlan benyomást kelt, ha nem borotválom le délután is.



2017. jún. 17. 18:17
 1/2 anonim válasza:
Én az orrom vègére teszem a szemüveget mikor az államat, nyakamnál borotválom. Úgy akkor is benne van a látótèrben ha feljebb hajtom a fejem.
2017. jún. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell látni. Tudom, hogy ott van szőr, ezért végighúzom rajta a borotvát. Akár csukott szemmel is meg tudnám már csinálni.
2017. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!