Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetek leeges/lebarnulas...

Mit tehetek leeges/lebarnulas ellen?

Figyelt kérdés
Napi 8 orat leszek napon es a naptej eleg ahhoz hogy ne egjek le es le se barnuljak? Ugye minden nap mas poloban leszek es nem szeretnek ossze vissza lebarnulni.

2017. jún. 17. 21:53
 1/1 Ollókezű Edward ***** válasza:

Hát ez attól függ, hogy milyen a bőrtípusod.

Nekem pl. hófehér, erősen anyajegyes bőröm van, és én még árnyékban is barnulnék, ha nem használnék naptejet.

Mindezen felül problémás az arcbőröm, és ekcémás is vagyok, szóval nem mindegy, mit kenek magamra. Ja, és ha leégek, akkor a napallergiától ki is pöttyöződök a szemem körül, ez örökletes tulajdonság.

Nekem a gyógyszertárban kapható La Roche-Posay Anthelios nevű 50+ SPF-es napteje jött be. Azt nem tudom, hogy 8 órán át képes lenne-e védeni, de ezzel sikerült még eddig hófehér maradnom.

2017. jún. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!