Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lanyok ti a bikinivonalt...

Lanyok ti a bikinivonalt hogyan borotvaljátok?

Figyelt kérdés
Holnap megyek strandra de mindig ha borotvalom verzik, es kiuteses lesz...eleg kenyes terulet. Nincs idom gyantara, epillatort mar probaltam azzal nagyon verzik es elegge fajdalmas...szoval vmi otlet?

2017. jún. 18. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyanta kb 3 percel több, mint borotválni
2017. jún. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé bevált az elektromos borotva astra a helyre, igaz nem lesz tőle kitűnően sima, de nem pattogok ki, és nem nő bőr alá a szőr. Utána meg jó sok hidratáló, nyugtató borotválkozás utálni krémet tesztek rá. Az Elmiplant (román márka) ilyen típusú krémjét nagyon szeretem mindenhova használni. Az irritációt is enyhíti valamennyire.
2017. jún. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Boltba gyantaert nem tudok mar menni, elektromos borotva sem valt be :/
2017. jún. 18. 17:58
 4/4 anonim ***** válasza:
hejhó, én nagyon sokáig szoktam rá engedni a vizet, hogy felpuhítsa jól a kis szőrszálakat, így nem fáj/vérzik eceterá, meg ha előtte jól leradírozod a bőrödet is elvileg elkerülhető. sőt, én a kis szappanos izét is ki szoktam kaparni a borotvából, mert érzékeny rá a bőröm, és natúrbalzsammal szoktam helyettesíteni. utána meg kenj rá valami nyugtató cuccot, mondjuk aloe gél totál megfelel
2017. jún. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!