Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok ti hány naponta borotvá...

Lányok ti hány naponta borotváljátok a bikinivonalt?

Figyelt kérdés

hány naponta (persze amikor jó idő van és a rövid nadrág a menő ), nem szoktok kipattogni,vagy nem fáj amikor borotváljátok?

nekem sajna ki pattog amikor 2-3 naponta borotválom,és olyankor szokott fájni amikor borotválom :/

esetleg valami ötletet tudnátok mondani??



2015. máj. 31. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkora nacit hordok hogy ne kelljen, barátomat nem zavarja szóval amikor kedvem tartja.
2015. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem,mondjuk bikinivonalt pontosan nem is szoktam olyan gyakran de a combom belső részét ,azzal van leginkább gondom meg a bikinivonal,nyáron meg nem hordok térdig érő nadrágot
2015. máj. 31. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:
2-3 nap, nem szokott kipattogni, csak ha rossz minőségű borotvát használok
2015. máj. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

mindig nekem sem szokott csak amikor ugy 2-3 naponta borotválom

de ezzel ugy nez ki h nem tudok mit kezdeni

penteken borotváltam akkor nem volt semmi baja,nemrég borotváltam es most ki van pattogva

2015. máj. 31. 20:18
 5/8 anonim ***** válasza:
A combom belső oldalát azt gyantázom, a bikinivonalnál borotva de kizárólag jó minőségűt használok. Én ha naponta borotválom, akkor sem pattogok ki, de inkább kétnaponta szoktam.hogy ne fájjon, használj valami zsíros krémet borotvahabként :DD lehet furcsán hangzik de könnyebben csúszik a penge. Az a zsíros valami akár vaj is lehet vékonyan odakenve
2015. máj. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem is fáj, ha túl gyakran csinálom. Egyáltalán nem használok rossz minőségű borotvát. Több mint 2000 Ft egy penge.

Én hetente szoktam, úgy teljesen jó.

Nem kell térdig érő nadrágot hordani. De ha egy normális, nem seggtakaró szoknyát húzol fel, abban sem fog kilátszani semmi.

2015. máj. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

lehet a borotvával lesz gondom vagy a túl gyakori borotválással

köszi a válaszokat :)

2015. máj. 31. 20:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább gyantát használj és akkor nem lesz ilyen gondod.
2015. máj. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!