Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » L'OREAL PARIS COLORISTA WASH...

Taki Dóra kérdése:

L'OREAL PARIS COLORISTA WASH OUT SZÍNEZŐ terméket ismeri valaki? Mennyi idő után kopik ki teljesen?

Figyelt kérdés
2017. jún. 19. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:
47%

Istenem kivagyok ettől a színezőtől már, akkora hype van körülötte, hogy az hihetetlen. Ismerőseim 90%ának alig fogta be a haját, vagy nem kopott ki teljesen, szárított, ráadásul nevetségesen túl van árazva, én nem ajánlom.

Milyen színt szeretnél, és milyen hajszínre? Mit szeretnél, hogy tartós legyen, vagy hogy hamar kikopjon? Elég nagy tapasztalatom van ilyen téren, szívesen segítek, hogy minél jobban sikerüljön, és minél olcsóbban úszd meg :)

2017. jún. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Aranyszőke (hajvégeknél még annál is világosabb) a hajszínem.


Csak világos hajszínt fog be.

Ha világosbarna-sötétszőke is vagy, akkor már nem annyira biztos, sőt sokaknál egyáltalán nem is használt a hajszínező.


A #lilachair, levendulás lila árnyalatot próbáltam ki. Szép erősen befogta, szerintem az eredmény még erősebb / sötétebb is volt, mint a modellnek a dobozon.

Egy mosás után már sokat veszített a színéből. 1-2 további mosás után valamilyen ezüstös-kékes, még később meg egy zöldes szín maradt a hajamban, ami csak nagyon lassan jött ki (kb. másfél-2 hét, 2-3 naponta mosok hajat, használtam a Colorista fakítósamponját is).

2017. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!