Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek most a hajammal?

Mit tegyek most a hajammal?

Figyelt kérdés
Lányook! Befestettem a hajamat. Feketére festettem még régen és kezdett lenőni. Alapbol barna a hajam. Gondoltam visszafestem barnára. Megcsináltam es felül ami lenott rész világos barna lett es a tobbi hol barna hol fekete... Elég volt a festék midenhova jutott elég ideig volt rajta.. Tapasztalt vagyok festés terén de ilyen még nem fordult elő velem.. Volt mar valakinek ilyen es mit csinaltatok vele? Vagy otlete van valakinek? Nagyon csúnya így (palette lg5 a szín)
2017. jún. 19. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon tapasztalt lehetsz ha azt nem tudod hogy a feketét nem fogja meg semmi
2017. jún. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vagy menj el egy jó fodrászhoz, aki hajkímélő módszerrel szőkít (drága de megéri) vagy vegyél a drogériák valamelyikében Colour B4 hajfesték eltávolítót! Egyik se olcsó megoldás, de semmiképp se ess neki otthon szőkíteni.. Ami alap hogy festék festéket nem világosít tehát ne vegyél szőke festéket, mert nem fog használni! A fekete szín a legerőszakosabb, a legnehezebb eltávolítani.
2017. jún. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Erdekes. Most vettem garniel voros. Szinu hajfesteket, a fekete hajamra. Es gyonyoruen befogta, ugyanolyan mint a kepen. Egyebkent egyikotok se a kerdesre valaszolt..
2017. júl. 15. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!