Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehet abból baj ha egyszerre...

Lehet abból baj ha egyszerre szedem a különböző szépségvitaminokat?

Figyelt kérdés

Már többfélét is kipróbáltam (revalid, biovanne, Das Gesunde hair vital, Varga cseppek, Bánfi hajtermékek) de semmi sem vált be. A fejtetőmön, leginkább a választéknál, nagyon megritkult a hajam. Több ok is közrejátszott: stressz, psoriasis, vashiány.

Mivel külön-külön valahogy egy termék sem vált be, arra gondoltam, hátha komboban több eredményt érhetnék el.

Jelenleg Biovanne+-t és Varga hajcseppet használok, még van itthon egy doboz DasGesunde-s hajvitaminom is, arra gondoltam hogy még ezt is elkezdem szedni. Lehet ezektől a szépségvitaminok halmozásától valami bajom?

A válaszokat előre is köszönöm.



2017. jún. 19. 19:56
 1/1 anonim ***** válasza:
75%

Ha van bennük A, D, E, K vitamin, akkor lehet.

Inkább ki kéne deríteni, hogy mi az oka a hajhullásnak, mert vitaminhiánya igazából szinte senkinek sincs, ahhoz valami súlyos betegség, vagy anyagcsere zavar kéne. De persze ez jó üzlet a vitamingyártóknak :)

2017. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!