Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levágassam-e a hajam?

Levágassam-e a hajam?

Figyelt kérdés

Nos eléggé nem tudom már eldönteni mi legyen :S

Hetek óta érzem azt hogy nagyon hullik a hajam de nem tudom mitől :S

Már félek fésülködni mert csak azt látom hogy még kevesebb lesz :S

Hát középig érő hajam "van", de már nem mondanám annak mert rengeteg a rövid hajszál/babahajszál..

amennyire hullik nem csodálom.

S ott vagyok hogy hajmosásnál már nincs meg az a rengeteg haj amim volt hanem kb a fele maradt meg hosszúnak a többi mind rövid babahajszál s ha meg is mosom kkor szerteszét áll :S

űnagyon érik bennem hogy levágatom pár centisre mert borzalmas hogy hullot s nincs megtöredezve. csak a vége egy nagyon kicsit mert mindig ápoltam s védtem.

fodrász pl még soha nem látta de lehet fogja ha le kellene vágatni.

Nektek ötletetek? mert borzalmas hogy csak a fele van meg hosszúnak már.



2017. jún. 19. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen az a megoldás, hogy levágatod, hanem meg kell találni az okot, amiért hullik!

Betegség is állhat a háttérben, amit sürgősen ki kellene vizsgálni, ha ennyire drasztikus a helyzet, ahogyan írod...

2017. jún. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

kb 2 hónap alatt a fele kihullot a hajhoszamnak vagy hoy irjam.

Fele annyira ritkult meg, s borzalmasan zavar hogy rengeteg a rövid szál :S

gondoltam már a hajhosszabbításra de felesleges ha így hullik.

makk egészséges vagyok semmi bajom így is 1 hete volt vérplazma adásom s amiatt rendkívül sok vizsgálat.

2017. jún. 19. 20:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Pár centisre azért ne vágasd le, vannak nagyon divatos félhosszú frizurák, abból válassz.
2017. jún. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A párcentis meg a hátközépig érő között próbálj valami köztes megoldást találni, szerintem.
2017. jún. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vágasd le rövidebbre, de nem kell teljesen rövidre.

Talán már túl hosszú volt, vagy túl sok és húzta a fejbőrödet. Nem tud mindenkinek nagyon hosszúra megnőni.

2017. jún. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát igen remény veszett lettem mert szép hosszú s természetes hullámos a végén göndör résszel s imádtam már amég megvolt teljes szépségében de most a olyan negyede rövid s még negyed ami olyan vállig érős a többi hátközépig tehát ilyen furán tört s hullott s ha közepesre vágom akkor rengeteg babahajszál fog látszani szerintem :S

De meglátom majd elmegyek egy fodrászhoz s megnézem mit javasol ő is de a tieteket is megfogadom.

2017. jún. 19. 21:44
 7/8 anonim ***** válasza:
A babahajszálnak csak örülni lehet, mert a kihullott hajszálak pótlódnak. Szerintem is vágasd vállig érőre, mert lehet, hogy a fejbőr kifáradt a hajad súlyától. Egyébként havonta jót tesz a töredezett hajvégeket visszavágni.
2017. jún. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne vágasd nagyon rövidre, csak valami rövidebb frizurát válassz:)

Újdonság, lehet, hogy jobban fog tetszeni, mint a hosszú, én is voltam már így.

Babahajaknak pedig szintén örülni kell, persze bosszantó amikor áll a szanaszét, de abból lesz egészséges hosszabb haj:)

Ne kenődj el, újíts.

2017. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!