Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajszínezőt hogyan tudnám...

A hajszínezőt hogyan tudnám kiszedni?

Figyelt kérdés

Nemrég kipróbáltam a Hair Color Mousse lila színét ami 6-8 mosásig tart.Viszont nem tetszett se a szín,se ahogy rá lett festve,így többször is megmostam a hajam,de sehogy se jön ki.Próbáltam már az ecettel is.Most ilyen rózsaszínes-barnás színű de borzasztó ronda.

Tudtok vmi ötletet hogyan tudnám kiszedni?Vagy volt vkinek már ilyen? Hogyan szedte ki? Ugye nem fog benne maradni a hajamba?.....

Előre is köszönöm a segítséget!



2017. jún. 20. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Aszkorbinsavas pakolás (korpás hajra való sampont keverj össze porrá tört c-vitaminnal), hagyd rajta fél-1 óráig, majd mosd le. Ha ez sem segít, efassor (meleg vízzel keverve) nekem eddig mindent kiszedett.

Ki fog az jönni előbb utóbb :)

2017. jún. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm.Holnap ki is próbálom majd :)
2017. jún. 20. 21:13
 3/5 anonim válasza:
En a Colorista kek wash out-javal jartam igy...egy honapja festettem be a hajam kek szinezovel mar vagy 30x megmostam azota zold...
2017. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
uuuuhh akkor lehet hogy jobb lenne fodrászhoz menni?
2017. jún. 21. 21:21
 5/5 anonim ***** válasza:

A fodrász sem nagyon tud azzal mit csinálni, hogy ne legyen zöld. Olyan hajon, amiben van sárga pigment, tehát szőke, nem tök fehérre van leszívva, abban a kék zöldre fog kopni. Igazából fodrász attól függ, mennyire ismeri az ilyen extrém színeket. Ha nem erre van specializálódva, életében kétszer látott színezőt, ő sem fogja tudni kiszedni, csak sz*rrá szőkíti, amíg eltörik. A kéket a legnehezebb kiszedni egyébként. Nekem kék volt eredetileg, lekopott zöldesre, rákentem lilát, ez is zöldesre kopik most egy 2 hónap után. Jártam már úgy fodrásszal, hogy nem értett a színezőkhöz, és elrontotta, és úgy is, hogy tök jól kiszedte, de akkor olyanhoz mentem, aki értett is hozzá.

Mondom, én az efassorral mindent ki tudtam szedni eddig, fodrászhoz akkor menj, ha tutibiztos vagy abban, hogy ért ehhez. (első voltam)

2017. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!