Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy balesetből kifolyólag...

Egy balesetből kifolyólag hegek lettek a lábamon, amiket utálok. Ez eddig nem volt gond, de hát itt a strand szezon. Szerintetek, ha lebarnulok a hegek nem lesznek ennyire szembe tűnőek? (Eléggé fehér a bőröm most. )

Figyelt kérdés

2017. jún. 20. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó tanács, amivel könnyebben le tudsz barnulni:


Vegyél néhány szál sárgarépát, hámozd meg és vágd fel karikákra. Egy lábasba tegyél egy kis olajat és apróra vágott egy fej vöröshagymát. A hagymát főzd üvegesre, majd utána tedd bele a felvágott répát. Főzd a répát puhára, de ne túl puhára.

Magában, de akár köretként is használható.

Saját tapasztalat, ezt tavaly párom mutatta meg nekem, mikor nyaraltunk.


A hegekkel pedig ne foglalkozz, ha nem tudnak eltűnni, akkor fogadd el magad így, ezen változtatni úgysem fogsz tudni.

2017. jún. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen a választ, de a barnulással nem lesz gond, én képes vagyok 20 fokban is teljesen lebarnulni ;)

egyébként nem lenne bajom a hegekkel, csak volt aki azt hitte, hogy magamnak csináltam.. ez zavar annyira mert tényleg olyan hatást kelt :/

2017. jún. 20. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:

az ilyen agyatlanokkal meg kérlek ne foglalkozz, mindenki magából indul ki

és aki egy heggre máris negatívan tud asszociálni, mert még véletlenül se jutna más, pl. egy baleset az eszébe, arról már tudni fogod, hogy ő is egy negatív ember és vele jobb ha nem kerülsz közelebbi kapcsolatba

2017. jún. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs gond a hegekkel. Napozz hogy legyen jó színed, valamennyit úgyis halványodnak majd.

Egyébként pedig ne zavarjon, mert nem zavaró. Egyedivé tesz téged :)

2017. jún. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!