Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek elfogadható így...

Szerintetek elfogadható így hajat mosni, ha nem jön meleg víz a csapból?

Figyelt kérdés

A konyhában melegítek vizet, amit aztán a mosdóba öntök. Beledugom a hajam, és amennyire csak tudom, benedvesítem a kezeimmel, majd arrébb állok, és megmosom a hajam samponnal. Aztán visszalépek a mosdóhoz, beleteszem a fejem, valamennyi sampont leszedek róla itt a vízben, majd a zuhannyal egy kis hideg vízzel is leöblítem a hajam.


Ez mennyire elfogadható módszer? Egyszer nyilván meg lehet így mosni, de hosszabb távon?

Folyó hideg víz van, de nem szeretném végig azzal mosni, még nyáron sem.


2017. jún. 20. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Elfogadható.
2017. jún. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt régebben úgy csinálták, hogy a kádat, vagy a nagylavórt töltötték meg meleg vízzel és egy kis füles kancsóval öntögették a vizet a fejükre. Sokkal jobb, mint a kagylóban kínlódni.
2017. jún. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Lavórt tudok szerezni.

Viszont szerintem ezzel a módszerrel csak nem lehet olyan tiszta a hajam, mintha rendes körülmények között mosnám.

2017. jún. 21. 00:07
 4/6 Metionin ***** válasza:
Nekünk gyerekkoromban nem volt fürdőszobánk, viszont combközépig érő hajam volt. Úgy mostuk, hogy be a műanyag gyerekkád, bele a tűzhelyen melegített víz, haj bevizez, samponoz, utána pedig beledugtam a fejem a vízbe, majd öblítéshez kis nyeles izével (kislábas?) öblítettük. Teljesen tiszta volt, pedig akkora hajtömeget zuhany alatt is időbe telik megmosni.
2017. jún. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De nem a samponos hajad dugtad rögtön a vízbe, hanem előtte beledolgoztad a hajadba, ugye? Közvetlenül öblítés előtt dugtad csak bele, gondolom.
2017. jún. 21. 20:10
 6/6 Metionin ***** válasza:
Igen, így a kád előtt térdepelve rendesen megmostam és öblíteni dugtam a fejem a vízbe.
2017. jún. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!