Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esős viszont meleg időben...

Esős viszont meleg időben mennyire elfogadható szoknyához a csizma?

Figyelt kérdés
Konkrétan most a holnapi napról jutott eszembe, mert egész napra esős időjárásról hallani, meg 25 fokról. Van egy olyan összeállításom viszont, amihez nagyon jól állna a csizma, de félek, hogy lenne aki hülyének nézne meg kiröhögne miatta ha felveszem. :(

2015. máj. 19. 11:54
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hát én soha nem vennék fel szoknyához csizmát. ( de nem tudom milyen csizma és szoknya, lehet hogy jó, de én nem venném fel)
2015. máj. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem felveheted:)

Ehhez kell egy bizonyos egyéniség is, magamon nem tudnám elképzelni, de nagyon sok emberen látom ezt a kombinációt, és tetszik!

2015. máj. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nyári csizma, akkor ok. Ha téli, akkor béna
2015. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó az, de tényleg nyárival vedd fel! :)
2015. máj. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De nyári csizim nincs! :(

Ez a csizma, amit fel szeretnék venni ez egy fekete magassarkú bőrcsizma, csak nem a bundabéléses fajta.

2015. máj. 19. 13:15
 6/11 anonim ***** válasza:

A magyar nők hülyék!

A német asszonyok ha esik, gumicsizmát húznak!

2015. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem tudnád lefotózni a szoknyát meg a csizmát? nem kell magadon, csak azokat, mert így elég nehéz megmondani

én alapból azt mondanám, hogy nem valószínű, hogy jó, de vannak esetk, amikor pedig mégis passzol

2015. máj. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sajnos most nem tudok saját fényképet feltölteni, de szétnéztem különböző netes katalógusokban a szoknyám ehhez hasonló:


[link]


a csizim meg szinte pont ilyen:


[link]

2015. máj. 19. 13:39
 9/11 anonim ***** válasza:
Ceruzaszoknya, ilyen csizmával kicsit merész, szexi, de ribis! De ha ez nem elég hiába esik az eső egy ilyen csizmában tocsogni fogsz a saját izzadságodban nap végére!
2015. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hát ez eléggé téli csizma. :D nyáron furcsa az ilyen, de te tudod. én nem röhögnélek ki. arra gondolnék hogy hogy bírja ki nyáron ilyen meleg cipőben. aztán el is felejtem.
2015. máj. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!