Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinyomtam a pattanásom és még...

Kinyomtam a pattanásom és még jobban begyulladt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Számnál volt, tegnap még piros pukli reggelre ott volt a fehér teteje is, megnyomtam, genny és utána több nyomásra fehér darabok jöttek ki. De viszont gyulladtabb mint volt. azt jelenti, hogy még van benne? Sudocremmel kentem le hátha segít rajta. Előtte arcszesszel,csípte is, az jót jelent?
2017. jún. 21. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Mosd le a sudocreamet és az arcszeszt, keress otthon fertőtlenítőt, töröld át vele, aztán keress gyulladáscsökkentőt pl tetran vagy teafás krémet, teafaolajat, szalicilsavas készítményt és kend be azzal, ha más nincs aszpirint törj össze és vízzel csinálj belőle pasztát és azt tedd rá vékonyan
2017. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja és más fájdalomcsillapító nem jó
2017. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál :) Kifogom próbálni. Most már ment lejjebb belőle, fürdés után újabb adag jött ki azért lehetett annyira dagadt. Ichitolos kezelőt tettem rá estére.
2017. jún. 21. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!