Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a frissen lott...

Mit tegyek a frissen lott fulbevalommal? Baromira begyulladt.

Figyelt kérdés

Ez a 3.alkalom volt hogy kilovettuk. Eloszor meg bili ragadt a fenekemhez, mikor anyu atszuratatta. De mivel beakadt a jarokamba kivette.

Aztan birkozni kezdtem. Untam allandoan ragasztgatni es elegge kellemetlen is volt leszedni rola a ragtapaszt. Igy kivettem es szeep lassan begyogyult.

De valami hulye gondolatbol adodoan igy nem ereztem magam olyan csajosnak..(birko utan hihetetlen hogy a fulbevalo nelkul nem erzem magam annak.:D)


Baromira piros es eg. A kozmetikus, aki lotte azt mondta, hogy legalabb egy honapig ne vegyem ki. Megis azon agyalok, hogy kiveszem, leferotlenitem ecettel a fulbevalom es talan a fulem is (nem hiszem a sebre jo lenne az ecet igy valami massal) majd rogton utana vissza is tennem a fulbevalot csak a "szarara" tennek Neogranormont.



2017. jún. 20. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél bőrfertőtlenítő sprayt, azzal fújkáld, vagy vattapálca segítségével akár kézfertőtlenítő géllel, vagy betadinenal(jód) áttörölgetheted. Ne vedd ki még! A tetran kenőcs viszont gyulladáscsökkentő, fertőtlenítés után azzal is lekenheted, hamar meggyógyítja
2017. jún. 20. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Octenisept és tetran

A kozmetikust meg jó messzire kerüld el, érdekes higiéniás àllapotok lehetnek nála

2017. jún. 20. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj be egy piercingeshez is cseréltest ki a fülit szilikonra. Arra nem vagy allergiás minden bizonnyal.
2017. jún. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem volt egyszer szúrva születésem után a kórházban, egyszer ovis koromban. Majd 7. es voltam mikor kozmetikus lőtte ki. Tetran kenőcsöt használtunk és kamilláztuk. Az oviban még az óvónénik is. Ennek ellenére mindig begyulladt, sebes volt és göb keletkezett benne. Majd már középsuliba jártam mikor megkíséreltünk még egy alkalmat. Ekkor meg amit bdlelőttek gyógyülbevalót belefúródott egy éjszaka a fülembe, gondolom álmomban forgolódtam. Fel kellett vágni. Elmesélve ezeket azt mondták biztosan ékszerallergiám van, persze ez nem volt igaz mivel nyakláncot hordtam. Pár év múlva újabb kísérlet! Újra fülbelövés, minden nap többször forgattam és ki is vettük mindig este, befújtuk fertőtlenítő sprayel a lyukat és a fülbevalót is, majd visszatettük. Ez ment hónapokig. És már majdnem 3 és fél éve hordok fülbevalót. Aranyat, ezüstöt, bizsut felváltva. Szóval ne csüggedj el! Kamillával és tetrannal mdgszüntetheted a gyulladást, majd használj fertőtlenítő sprayt és jó lesz!
2017. jún. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
piercinges mondjuk tényleg jó ötlet, az legalább szakember, meg tudja nézni
2017. jún. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!