Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Reklámfogás vagy tényleg...

Reklámfogás vagy tényleg fontos hogy az arcápolásban EGY márka termékeit használjuk?

Figyelt kérdés

Sok felé hallom/ olvasom, hogy ragaszkodjunk egy márkához , sőt egy termékcsaládhoz, hiszen így nem okoznak gondot, ezek kompatibilisek egymással, és kiegészítik egymás hatását.


Én ezt bőrápolás terén egyszerűen be kell látnom, hogy nem tudom megvalósítani. (Pedig még csak 1 éve kezdtem el ezzel foglalatoskodni). És egyre nyitottabb vagyok arra ,hogy elkezdem keverni a márkákat.

Ugyanis amit most használok annak nagyon szeretem a hidratáló krémét, de a lemosóját nem szereti a bőröm.(sőt szerintem ettől jöttek ki a pattanásaim). Az előző márkánál épp fordítva volt és az arctisztítóját szerettem.


Nektek erről mi a véleményetek? Milyen tapasztalatotok van?

Használjátok egyszerre több márka termékeit az arcotokra vagy ragaszkodtok egyhez?

Okozhat egyáltalán problémát/ronthatja a hatás a különböző termékek használata?


Előre is köszönöm a véleményeket ,tapasztalatokat!



2017. jún. 24. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak reklámfogás. Én is különböző márkájú hidratálót, lemosót használok.
2017. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Reklámfogás. Évek óta más arctisztítót és hidratálót kombinálok és ez működik a legjobban. Szerintem simán van, hogy a bőr besokall egy adot hatóanyagtól.

Keverd nyugodtan, használd azt a tisztítót és krémet, ami bevált.


Arra érdemes figyelni, hogy mondjuk ha hámlasztó a lemosód, akkor már AHA savas vagy hámlasztó krémet ne, de általában a sima kozmetikumoknál mindegy.

2017. jún. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Szent igaz. Én hallottam valakiről, aki különböző márkákat használt és följelentették.
2017. jún. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fix termékeket használok együtt már vagy 5-6 éve, 2 különböző gyártótól, csak ezek működnek nekem

Ill lemosó helyett kézműves szappan


Szappan- bármilyen kézműves

Lush tea tree tonic

The body shop tea tree szérum

Lush sun block

The body shop pórusösszehúzó

Lush vanishing cream

2017. jún. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. jún. 25. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!