Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Revalid kapszula. Vélemények?...

Revalid kapszula. Vélemények? Melyik pátijában érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a -jal, hogy a fodrász sokkal többet vágott a hajamból, mint amennyit szerettem volna. Egy reszről orulok neki, mert az eltoredezett vegektol megszabadultam (elvileg így gyorsabban no a baj, mert egészséges).

A revalid kapszulától sokat olvastam. Tényleg nagyon jó? Bevallt nektek? Mi a véleményetek rola? 2.5 hónap után látszik már az eredmény? Ha használom mással akkor nem befolyásolják egymast? Pl phantenol sampont is használnék és ricinus olajos pakolast. Ennek a három termeknek párhuzamos használata (viszonylag) gyors eredmenyhez vezetne? ( Aki hasznal ricinus olajat az le tudna írni hogyan a leghatasosabb?)

Előre is köszönök minden választ! (Bocsánat hogy ilyen hosszú szöveget , tele kérdéssel irtam😅)



2017. jún. 25. 20:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Tele helyesírási hibával! Elnézést mindenkitől! Remélem azért érthető... 😮
2017. jún. 25. 20:12
 2/2 anonim válasza:
100%

Sziaaa :)

Én is kipróbáltam a Revalid kapszulát ,de őszintén nem vállt be ,ha csak nem a hajhullást szeretnéd megfékezni.

Viszont a ricinusolaj MAGÁBAN a fejbőrbe dörzsölve tényleg csodaszer! (szempillákra meg pláne)

Attól nagyon gyorsan növekedésbe indul a hajad! Én 3-5óráig szoktam a hajamon hagyni egy hajhálóba becsomagolva(törölközőbe ne! mivel a hajad 10x törékenyebb vizesen mint szárazon. )

Viszont ha gyönyörű hajat szeretnél és hatalmas változást akkor a Hairburst ajánlom. Már másfél hónapja szedem és már 6cm-t nőtt a hajam..Az ára kicsit húzósabb de megéri. Remélem segítettem ♥

2017. jún. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!