Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti hogyan használjátok a...

Ti hogyan használjátok a teafaolajat pattanásokra?

Figyelt kérdés

2017. jún. 26. 18:27
 1/5 A kérdező kommentje:
Arcmosáskor cseppentsem bele az arclemosóba, fürdéskor meg a tusfürdőbe (hátam/vállam bőre is problémás), vagy hogy kell ezt elképzelni? Vagy vízzel kell hígítani? Nem tudom, ti hogyan használjátok?
2017. jún. 26. 18:36
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En ugy szoktam, hogy fulpiszkalora nyomok 1-2 cseppet es bepottyogtetem vele a pattanasok feluletet. :)
2017. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, arclemosóba, vagy tusfürdőbe keverd. Illóolajat sosem használunk hígítatlanul, nem tesz jót a bőrnek.

Azért érdemes arra is figyelni, hogy milyen tusit/arclemosót használj, mindenképp alkoholmentes legyen, illetve minél inkább természetes összetevőkből álljon.

2017. jún. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2017. jún. 26. 23:52
 5/5 Metionin ***** válasza:
100%
Én oldatot csináltam belőle sminklemosós flakonba és vattakoronggal áttöröltem vele az arcom és a hátamat minden este. Ha nagyon nagy pukli jött ki, arra fültisztítóval tettem egy nagyon picit. Már rég nincs ilyen mértékben szükségem rá, így jó ideje teafás szappant használok csak.
2017. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!