Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnák szépen barnulni?

Hogyan tudnák szépen barnulni?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a szolizást és ezért inkább napozni szeretnék. Viszont mondták nekem, hogy nem fogok barnulni, esetleg csak egy keveset, mivel úgy barnulnák könnyen, hogyha vízbe megyek megyek. Mivel víz alatt könnyen barnul az ember vagy úgy, ha bemegy a medencébe aztán kijön és napozik egy kicsit és így tovább. Na de nekem itthon nincs medence, ezért arra gondoltam, hogy bevizezem a bőröm és úgy napozok, majd mikor megszáradok újra és újra. Szoval így esetleg jobban lebarnulnák?

2017. jún. 26. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően bőrtípustól függ, hogy barnul az ember.

Persze rá lehet segíteni különböző technikákkal, pl ha vizezed magad, vagy testápoló olajat kensz magadra (persze a fényvédő mellett, azt nem helyettesíti!)

Amit nagyon sokan dicsérnek, az a kakaóvaj, patikában vagy bioboltban megtalálod, én is épp most szeretném majd kipróbálni :) Elvileg segíti a barnulást, és némi fényvédő hatása is van, plusz hidratál.

Aztán én még a béta-karotin tablettát használtam még, drogériában tudsz venni, szintén segíti a barnulást (esetleg egyél sok répát, abban is rengeteg a béta-karotin, gondolom nagyobb mennyiséget érdemes hogy azt a hatást elérd :)

Aztán bőrradírozni is érdemes néha, de szigorúan nem napozás előtt 24 órával, és ne is utána rögtön. Hatásos, mert eltávolítja az elhalt hámsejteket, így szebb és egységesebb színed lesz :)

Figyelj arra is, hogy semmilyen alkoholtartalmú krém ne kerüljön a bőrödre napozás előtt, tehát parfüm, dezodor, semmi ilyesmi, sőt naptejből is olyat vegyél, ami nem tartalmaz alkoholt :)

2017. jún. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nagyon szépne köszönöm:)

Azért még írhattok tapasztalatokat:)

2017. jún. 26. 23:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Az #1-es nagyon jókat ír. Javaslom hogy menj egy egy közeli vízparta, időnként mártózz meg, úgy sokkal kellemesebb a napozás.
2017. jún. 27. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ajánlott a nudista strand.
2017. jún. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!