Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tegnap voltam fodrásznál a...

Tegnap voltam fodrásznál a világos barna hajamat leszívattuk és befestettük szőkére. Utána jözt a baj. Segítene valaki?

Figyelt kérdés

A fodrász mondta, hogy mivel ez az első leszívásom normális ha szúrja a fejbőrömet. Hát nem tudom nem nagyon értettem egyet vele.. Annyira szúrt, hogy éreztem, hogy megy össze a fejem

Ma reggel felkeltem és sebes volt a fejem. Kis csomókban kis sebek vannak csoportosan és tiszta piros. Nem fáj meg semmi csak akkor ha hozzáérek( ez egyértelmű).

Valaki tudna segíteni vagy mondani, hogy ez most mi vagy valami tanácsot adni?

Volt többször is színezve a hajam egyszer még festetve is.



2017. jún. 27. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy tul sokaig volt fent vagy tul eros volt az oxi, esetleg van valami, ami a szokitoben volt, de nem volt peldaul a hajfestekekben.

Igazabol a szinezo es a festekek nem annyira karosak, mint a szokito folyamatokban hasznalt vegyszerek.

Nekem is mar annyit volt szokitve a hajam, hogy egy ido utan mar nem tudtam elviselni a szagat, szerintem orokre megundorodtam tole, es eleinte jol is birta a fejborom, de ha ma rakenne valaki akkor tuti, hogy viszketne es sebesedne.



Estere kend be a fejborod valamilyen olajjal:oliva,kokusz,mandula,jojoba. Es hagyd rajta egy ejszakan at.

Esetleg hasznalj kamilla teas ontogetest a fejborodre.

2017. jún. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia

én is sokáig szőkítettem a hajam, ez nekem is állandóan jelentkezett, de a hajam nem hullat ki hálistennek.

Head and shouldert használtam, attól megnyugodott a fejbőröm

2017. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

anyja pi.csáját az ilyen kontárnak

patikában kérj rá valamit és ne mosd meg egy darabig

2017. jún. 28. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!