Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Valaki próbálta már a pórus...

Valaki próbálta már a pórus porszívót?

Figyelt kérdés
Használ? Tapasztalatok? Érdemes venni ilyen készüléket?

2017. jún. 27. 19:31
 1/2 anonim ***** válasza:

„pórus porszívó”- ez aranyos! :)

Én próbáltam, kb. 50 euróért rendeltem, a nagyon jó vélemények és meggyőző videók alapján. A felszínen lévő mitesszereket valóban felszívja/kiszívja, de amik mélyen vannak, azokkal nem tud mit kezdeni. Sajnos az első használat után lett sok pici pattanásom és egy hatalmas gennyes seb az államon, amit csak két sebtapasszal tudtam eltakarni, már „csak” a heg látszik. Második használatnál már az orromon is bevettem, ott nem volt „mellékhatása”, de ott is csak a felszínről tüntette el a „cuccot”. Előtte kb. 10 percig gőzöltem az arcom. Végezetül Hidrogén-peroxiddal fertőtlenítettem a bőröm (jó mitesszerek ellen). Használok BHA-t, meg detox maszkot, valahogy mintha semmi sem válna be igazán. Régebben voltam kozmetikusnál, de onnét szintén több pattanással jöttem ki, mint amivel bementem. :S

2017. júl. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=d2u8YIv1zm4


Itt a videó, ami engem akkoriban meggyőzött. Ugyanezt az eszközt rendeltem én is. Egyébként nem lebeszélni akarlak róla, lehet én csináltam valamit rosszul, sokaknak bevált.

2017. júl. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!