Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolaj jó a tetvek ellen?

Ricinusolaj jó a tetvek ellen?

Figyelt kérdés
Az óvodánkban tetű járvány van. Óvó néniként mélyen érint, hogy a szülők nem törődnek a tetvekkel és elengedik a gyermeküket kezeletlenül. Igyekszünk megfékezni, miszerint védőnői igazolással jöhet újra óvodába. Sajnos megint felkapta a fejét a járvány. Óvatlanul is odahajol az ember a gyerekekhez, megelőzésként ricinusolajos pakolást tettem fel, és Paranittel kezelem a hajamat. Remélem tényleg csak kezelés és nem másztak át a lakók.

2017. jún. 27. 21:28
 1/8 A kérdező kommentje:
*remélem tényleg csak megelőzés...
2017. jún. 27. 21:32
 2/8 anonim ***** válasza:
Teafaolajról hallottam, hogy jó erre.
2017. jún. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, igazából én is, meg az összes illóolajra, illetve a kókuszolajra. Nekem most itthon ricinusolajom volt, mert azzal szoktam hajpakolást készíteni magamnak.
2017. jún. 27. 21:43
 4/8 anonim ***** válasza:
Az nem jo mert olajos nagyon :/ gyogyszertarbol vegyel sampont az nagyon jo , remelem segitettem
2017. jún. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm szépen!
2017. jún. 27. 21:52
 6/8 anonim válasza:
Szép kis szülő az aki ennyire nem foglalkozik a gyerekével ,hogy képes tetvesen óvodába küldeni .Bár mit csodálkozok iskolába is elküldik az ilyen szülők a gyereket hiába van annak taknya-nyála egybe mert nem csak a saját gyerekét szarja le hanem a közösséget is .
2017. jún. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ma egy kislány azt szó szerint azt mondta az egyik kollégámnak, hogy nagy baj van nem mondhatja el, mert akkor hazaküldenénk az oviból...
2017. jún. 27. 21:57
 8/8 A kérdező kommentje:
Természetesen tetves volt, és otthon tudtak róla
2017. jún. 27. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!