Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Argánolaj megfelelő használata?

Argánolaj megfelelő használata?

Figyelt kérdés
Nagyon száraz a hajam vége, festve van. Alapvetően nem töredezett, mert nemrég lett vágva a végéből. Csupán szeretnék neki egy kis fényt adni, és szeretném megelőzni a töredezést, illetve a száraz hatást megszüntetni. Több alkalmazási módszert is olvastam az argánolajról (nemrég vettem egyet). Hogy érdemes használni, hogy a lehető legjobb eredményt érjem el? Pakolás, samponba teszek egy picit, vagy hajmosás után rajt hagyni s úgy lemosni? Mit ajánlatok, melyik a legjobb módszer? Köszi előre is a válaszokat!

2017. jún. 28. 09:39
 1/3 anonim válasza:
Szia. Én úgy szoktam hogy hajmosás előtt teszem fel. Utána ne tedd, mert akkor újra hajat kell mosnod, mert nagyon sűrű és össze áll a hajad tőle. Megszoktam melegíteni, mert úgy könnyebben tudod kenni. 2-3 órát szoktam rajta hagyni. (időtől függ) 10 perc is jó hatással van a hajadra. Elég nehezen lehet kimosni, de kijön. Nekem nagyon szép a hajam tőle, az enyém is nagyon száraz volt. Ennek már nyoma sincs. A szempillámra is használom. Este szoktam feltenni, reggel lemosom. Gyönyörű hosszú tőle. A szempillánál vigyázni kell, a szemedbe ne menjen. Elég kellemetlen. 1 éve használom mindkettőre, de 1 hónap után látható volt a változás.
2017. jún. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Jajj, ne haragudj, én a ricinus olajra gondoltam. Első válaszom arra írtam. Az argánról nem tudok nyilatkozni.
2017. jún. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szerintem amit leírtál, hasonlóan működik az argánolajnál is (használatára vonatkozólag) Az argánolaj ugyanúgy jó pl bőrre is. (arcápolásra) Köszönöm, hogy leírtad a tapasztalatod. Nekem is van ricinusolajam egyébként, amit korábban használtam, de szőke lett a hajam, s félek az megváltoztatja a színét, ezért is vettem argánolajat, mert azt írták, hogy nagyon jó! Még egyszer köszönöm a válaszod (ment a zöld kezecske)
2017. jún. 28. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!