Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A puha vagy a kemény tenyeret...

A puha vagy a kemény tenyeret preferáljátok jobban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lányok főként a ti véleményetekre lennék kíváncsi. Egy haverommal vitáztunk kicsit, hogy ti melyik tenyértípust szeretitek jobban. Én már évek óta edzek, mellette pedig dolgozom is, ezért a tenyerem a főbb fogási pontokon meg van keménykedve. Nekem tetszik, mert szerintem férfias, de a haverom azt mondta, hogy a lányok a puha és selymes tenyeret csípik. :D Sőt, az előbbit egyenes visszataszítónak tartják.

Gondoltam akkor feldobom a kérdést szélesebb közönség előtt is! :)



2017. jún. 28. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem értek egyet a haveroddal. Nyilván nem kizáró ok, ha valakinek puha a tenyere, de az sem baj, ha nem az.

Én azt mondanám első ismeretségből nálam pozitívum lenne a kemény tenyér. De a puha nem lenne hátrány sem, az csak semleges. :) Aztán végül is úgyis úgy derül ki minden ha megismerjük az illetőt.

2017. jún. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, én srác vagyok, de nálam a lányok többsége még ha lehet viccből is, megjegyzik, h hm szexi a kezem (:D) én is edzem és nekem is megvannak a pontok ugye, minden viccnek a fele igaz. Egy kemény tenyér mindig a munkára vall, a puha meg a semmit tevésre szerintem :D
2017. jún. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Igazábóól, nekem k**vamindegy, hogy milyen a tenyered :D de tényleg, egy fiúnál ez nem oszt, nem szoroz, hogy milyen a tenyere(legalábbis az én így gondolom, és így is érzem)
2017. jún. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Számomra kimondottan vonzó ha kemény. Ebből arra következtetek hogy erős és szívós a srác. Persze ez csak tudat alatti.
2017. aug. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Remélem csak a tenyérnél merült fel a puha vagy kemény kérdés.
2017. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A puhát.

Nekem lány létemre elég kemény, durva a bőröm a kezemen, mivel fizikai munkát végzek. Nem kimondottan a tenyeremen, hanem az ujjaim belső, külső felén. Tehát kézfogásnál is érezni, hogy nem finom puha.

Szoktam is szégyellni, bárkivel, ha kezet fogok, mindenkinek sokkal puhább a tenyere, keze, mint az enyém. Fiúké is.

A kemény, kérges tenyér, vagy épp kéz belső része, tehát az ujjak, mint az én esetemben pedig karcolja a bőrt, ha például megsimogatnál egy lányt, a barátnődet. A ruháimon is, ha végighúzom a tenyeremet, érezni, hogy majd eltépi, kiszakítja a bőröm.

Régebben a barátom hátát simogattam, meg is jegyezte, hogy nem tudta elképzelni, hogy van esetleg a kezemben valami, amivel karistolom a bőrét. Majd elsüllyedtem.

Szóval nem jó a kemény tenyér.

2017. szept. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nekem is olyan, edzés miatt, de eddig még senkit sem zavart. És lányoknál sem zavaró ez szerintem. Sok lány sportol vagy dolgozik olyat amitől durvább lesz a keze, szerintem ez mutatja az hogy kitartó nem kényeskedő ember. Persze a fiúknál kevésbé meglepő ha kérges a kezük mert gyakrabban végeznek olyan munkát vagy edzenek nagyobb súlyokkal stb, de én azt mondom sose szégyenkezz emiatt (előttem szólónak).

22/F

2017. okt. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Most már elkezdtem kesztyűt hordani, remélem hamar regenerálódik majd a bőröm. De azért hidd el, nem jó ez, ha megsimogatod egy lány testét, és végigkarcolod a bőrét.
2017. okt. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En azt szeretem ha kemeny. Ja, most a temyerrol volt szo? :p XD
2018. jún. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!